Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Samostalni tehnolog (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • ZVIJEZDA plus društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, trgovinu i usluge

Zvijezda plus d.o.o. najveći je proizvođač jestivih ulja i jedini proizvođač margarina, biljnih masti, majoneze i delikatesnih proizvoda na bazi majoneze u Hrvatskoj. Vrijednosti koje već više od 100 godina odlikuju Zvijezda proizvode jesu izvornost, izvrsnost i prepoznatljivost. Pridružite se našem timu na poziciji:

- Zagreb -

Odgovornost:

  • Racionalno korištenje kapaciteta, radnika, opreme i materijala
  • Točno i pravovremeno izvršavanje radnih naloga proizvodnje
  • Provedbu praktične obuke radnika i rada radnika na siguran način
  • Praćenje laboratorijskih izvještaja i poduzimanje odgovarajućih mjera u cilju dobivanja kvalitetnog proizvoda
  • Adekvatne utroške materijala prema normativima
  • Adekvatnu mogućnost praćenja sljedivosti proizvoda
  • Praćenje parametara rada strojeva i opreme, te po potrebi vrši njihovu korekciju u cilju dobivanja kvalitetnog proizvoda
  • Pridržavanje propisanih higijenskih i sanitacijskih mjera
  • Pridržavanje korištenja propisane odjeće i obuće i ostalih osobnih sredstava zaštite na radu
  • Odgovoran je za poštivanje Poslovnika informacijske sigurnosti Zvijezde d.d.

Opis poslova:

  • Daje upute i radne naloge Procesnim organizatorima smjena
  • Vodi brigu o racionalnom korištenju kapaciteta, radnika, opreme i materijala
  • Poduzima tehnološke i organizacijske mjere u cilju povećanja kvalitete proizvoda i kapaciteta proizvodnje, kao i smanjenju troškova proizvodnje i smanjenju nesukladnih proizvoda (škarta)
  • Nadzire izvršavanje i analizira radne naloge proizvodnje i naloge Službi održavanja
  • U suradnji sa Službom održavanja brine o preventivnom održavanju i pravovremenim popravcima
  • Surađuje sa drugim tehnolozima u službi, Voditeljem SAP proizvodnje, Evidentičarem proizvodnje, Administratorom i Referentom pogonskog transporta
  • Kontrolira dostupnu dokumentaciju
  • Prati laboratorijske izvještaja i poduzima odgovarajuće mjere u cilju dobivanja kvalitetnog proizvoda
  • U potpunosti sudjeluje kod montaže i puštanja u rad nove (ili modificirane) opreme
  • U potpunosti sudjeluje kod probnih proizvodnji i uhodavanja novih proizvoda
  • Kontinuirano prati parametre rada strojeva i opreme, a posebno onih bitnih za kvalitetan i stabilan rad linija te vodi zapise o njima
  • Organizira način praćenja (evidencija svih relevantnih podataka) sljedivosti proizvoda
  • Vodi brigu o pravilnom postupanju sa otpadom

Uvjeti:

  • VSS, dipl. ing. prehrambene tehnologije
  • Radno iskustvo: 1 godinu
  • Probni rad: 3 mjeseci

Nudimo:

  • Mogućnost rada u tvornici s dugom tradicijom
  • Ugovor o radu na određeno vrijeme s mogućnošću sklapanja ugovora na neodređeno
  • Kontinuirano profesionalno usavršavanje i mogućnost napredovanja
  • Rad na puno radno vrijeme
  • Rast plaće proporcionalno ostvarenim rezultatima

Ako ste zainteresirani i imate potrebne uvjete, dostavite svoju molbu i životopis najkasnije do 29.09.2022. putem linka za prijavu.

ZVIJEZDA. ŽIVOT S OKUSOM.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).