Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Radnik na održavanju (m/ž)

Sirač

Rok prijave:

  • KAMEN SIRAČ dioničko društvo za proizvodnju i promet građevnim materijalom

Opis posla

- vrši remont i popravak svih pogonskih i priključnih strojeva
- vrši tekuće održavanje na pogonskim i priključnim strojevima
- izlazi na teren radi otklanjanja kvara
- dužan je sve alate kojima se služi držati uredno i čuvati ih
- održava higijenu svoje okoline
- vrši poslove varenja za potrebe poslodavca
- radi na čuvanju tehničke dokumentacije tehničkog pregleda
- radi na tehničkom pregledu vozila
- radi na čuvanju i održavanju svih mjerila i alata tehničkog pregleda
- odgovara materijalno za sredstva koja su mu povjerena
- radi i druge poslove po nalogu nadređenih osoba u okviru svoje struke
- slična zanimanja koja podjednako doprinose izvođenju poslovnih funkcija kod poslodavca te je za njihovo izvođenje potrebno slično znanje i stupanj naobrazbe ili stručnim usavršavanjem stečena znanja, spretnosti i kvalifikacije
- kao i sve druge poslove povezane s prethodno navedenim poslovima
- kao i sve druge poslove, a sve sukladno odluci poslodavca

Uvjeti

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

0-1

Što nudimo

- ugovor na neodređeno s probnim rokom 6 mjeseci

Poslodavac nudi isplatu:
- prijevoza
- toplog obroka
- zaštitnu opremu

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).