Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Spremač / Spremačica

Zagreb

Rok prijave:

  • AKD d.o.o.

AKD je tvrtka koja razvija IT rješenja u području digitalnih identiteta i sigurnosti, napredne sustave sljedivosti te pruža usluge bankarskom sektoru i fintech industriji. Specijalizirani smo za proizvodnju nacionalnih dokumenata te sudjelujemo u strateškim projektima državne uprave u području digitalne transformacije.

Tražimo kandidate za radno mjesto:

- više izvršitelja/ica

Opis posla:

  • čišćenje uredskih i poslovnih prostora

Uvjeti:

  • SSS
  • 2 godine iskustva na sličnim poslovima
  • savjesnost i pouzdanost
  • visoka radna etika

Nudimo:

  • ugovor o radu na određeno, uz uvjet probnog rada
  • na puno ili pola radnog vremena
  • odlični radni uvjeti i vrhunska profesionalna oprema

Poziv za daljnje sudjelovanje u selekcijskom postupku uputiti ćemo onim kandidatima koji odgovaraju traženim uvjetima iz natječaja i za koje ocijenimo da postoji mogućnost ostvarenja poslovne suradnje. Ostalim kandidatima se zahvaljujemo na ukazanom interesu te ih pozivamo da i dalje prate naše natječaje.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ostalo iznosi 698,46 EUR (5.262,53 kuna).