Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Elektroinstalater (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Graditeh inženjering d.o.o.

Opis posla

Samostalno izvođenje elektroinstalaterskih radova:
- čitanje i razumijevanje elektro projekata
- izvođenje elektroinstalacija jake i slabe struje
- izvođenje tičino instalacije
- provlačenje vodiča i kabela kroz tičino instalaciju
- polaganje i montaža trasa
- spajanje ormara i razvodnih kutija
- montaža rasvjetnih tijela, prekidača i priključnica te ostale opreme
- montaža opreme videonadzora, alarma, vatrodojave, portafona te antenskih sustava
- završna mjerenja i ispitivanja

Uvjeti

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

3-5

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- ugodna atmosfera uz redovna primanja
- ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rok prema dogovoru
- osiguravanje smještaja, prijevoza i terenskog dodatka u slučaju terenskog posla
- službeno vozilo
- službeni mobitel
- mogućnost plaćanja smještaja u blizini tvrtke za djelatnike kojima je daleko putovati svaki dan
- stimulativni bonusi na plaću, božićnica, plaćeni prekovremeni sati i terenski dodatak
- osiguravamo svu potrebnu radnu odjeću i profi alat potreban za obavljanje radnih zadataka

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 9000 do 12000 kn

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).