Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Djelatnik u proizvodnji (m/ž)

Donji Stupnik

Rok prijave:

  • NEW BAKERY d.o.o.

Opis posla

New Bakery d.o.o., brzorastuća tvrtka u stopostotnom stranom vlasništvu i najveća europska tvornica baklava, zbog preseljenja u veći proizvodni pogon i proširenja kapaciteta, traži djelatnike na poziciji:

Djelatnik u proizvodnji (m/ž).

Na ovoj poziciji imat ćete priliku raditi u našem rastućem timu na poslovima proizvodnje baklava i ostalih slastica, a Vaši glavni zadaci bit će:
- priprema sirovina i ambalaže prema unaprijed zadanim nalozima
- rad na postrojenju za izradu tijesta
- rad na izradi, rezanju, pečenju i ukrašavanju baklave
- sudjelovanje u ostalim procesima proizvodnje
- rad na pakiranju
- održavanje čistoće opreme i radnog mjesta
- ispunjavanje potrebne dokumentacije i radnih naloga

Uvjeti

- NKV/KV/SSS
- odgovornost i pouzdanost
- sklonost timskom radu
- urednost i preciznost

Prednost za ovo radno mjesto imaju kandidati s radnim iskustvom u istim/sličnim poslovima, no navedeno nije uvjet prijave - kod kandidata je najvažnija motiviranost za rad u ovom području.

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme uz mogućnost stalnog zaposlenja
- stabilna i redovita primanja s plaćenim prijevozom
- nagrađivanje prema postignutim rezultatima
- rad u poticajnom i dinamičnom okruženju
- mogućnost daljnjeg usavršavanja i napredovanja unutar stručnog tima
- rad na puno radno vrijeme, u jutarnjoj i popodnevnoj smjeni

Biti će kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na prijavi.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).