Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Pomoćni radnik u kuhinji (m/ž)

Clonakilty (Irska)

Rok prijave:

  • AA EURO CROATIA društvo s ograničenom odgovornošću za usluge

AA Euro Croatia dio je međunarodne grupacije AA Euro Group Ltd. koja je osnovana 2005. godine u Irskoj. Specijalizirani smo za zapošljavanje u području građevine, inženjeringa, proizvodnje i financija. Zapošljavamo kako u Irskoj tako i u ostalim dijelovima Europe.

Opis posla

Za našeg klijenta, ugostiteljski objekt s 30-ogodišnjom tradicijom, tražimo više kandidata za radno mjesto Pomoćni radnik u kuhinji za rad u mjestu Clonakilty, Co. Cork, Irska.

Ključni zadatci:
- priprema namirnica
- pranje suđa
- briga o čistoći radnog prostora i radne opreme
- rad u smjenama(popodnevne i večernje)
- rad vikendom

Uvjeti

- iskustvo rada na istim poslovima prednost, ali nije nužno jer klijent organizira trening
- obavezno poznavanje engleskog jezika na komunikacijskoj razini
- fleksibilnost u radu
- sposobnost rada pod pritiskom
- poslodavac može ponuditi zaposlenje samo kandidatima s hrvatskim ili nekim drugim EU državljanstvom

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Što nudimo

- zapošljavanje direktno kod irskog poslodavca/irska prijava
- satnica €11.50 - €13.00 bruto za 40 radnih sati tjedno
- prekovremeni po potrebi
- bonus na kraju godine
- organiziran smještaj za radnike, cijena jednokrevetne sobe 65€ tjedno.
- zaposlenicima koji rade minimalno 6h dnevno, osiguran je topli obrok
- početak rada u veljači 2023.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Inozemstvo

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).