Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Poslovni tajnik - administrator ureda (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • BBR ADRIA d.o.o. za specijalne radove u graditeljstvu

BBR Adria d.o.o. vodeće je građevinsko društvo specijalizirano za operacije prednapinjanja za građevinske objekte i mostove. Osnovano je 1996. godine, sa sjedištem u Zagrebu. Društvo je aktivno na područjima Hrvatske, Slovenije, Srbije, Bosne i Hercegovine, Crne Gore, te drugim državama u regiji. BBR Adria d.o.o. član je BBR Global Network of Experts (www.bbrnetwork.com). BBR tehnologija primjenjiva je na raznim vrstama građevina (kao što su mostovi, zgrade, pomorske građevine, spremnici, tornjevi...), u geotehnici i rukovanju teškim teretom.

Opis posla

- urudžbiranje pošte i ulaznih računa
- nabava uredske opreme
- vođenje evidencije putnih naloga, obračun i obrada putnih naloga
- vođenje blagajne
- plaćanje putem internet bankarstva
- telefonska i pisana komunikacija
- priprema, organizacija i uredno vođenje dokumentacije
- opći uredski poslovi

Uvjeti

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

3-5

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- stimulativna i redovna primanja
- službeni mobitel

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).