Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Stručni suradnik - ispitivač ZNR/ZOP (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Adria grupa d.o.o.

ADRIA GRUPA je najveće hrvatsko Društvo za Facility Management u Republici Hrvatskoj. Zapošljavamo preko 1500 djelatnika različitih profila. Misija grupe je postojanošću, pouzdanošću i kvalitetom usluga zadovoljiti zahtjeve naših klijenata a postojimo kako bi se oni mogli posvetiti svojem vlastitom poslovanju.

Opis posla

Traži se :

Stručni suradnik - ispitivač ZNR/ZOP (m/ž) - Sektor Zaštitni sustavi.

Kratak opis radnog mjesta:
- poslovi iz područja zaštite na radu i zaštite od požara (pregled i ispitivanje radne opreme, ispitivanje radnog okoliša, pregled i ispitivanje sustava za dojavu i gašenje požara i sl.), ostali poslovi iz područja zaštite na radu i zaštite od požara

Mjesto obavljanja posla: Zagreb, po potrebi ostatak RH.

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS strojarstvo / elektrotehnika / kemija / sigurnost
- radno iskustvo: minimalno 1 godina
- napredno poznavanje rada na računalu

Potrebno znanje i kvalifikacije:
- položen ispit za stručnjaka zaštite na radu
- položen ispit za ispitivanje stabilnih sustava za dojavu i gašenje požara

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sigurnost i zaštita iznosi 830,07 EUR (6.254,20 kuna).