Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Prodavač (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • TAKKO FASHION CROATIA d.o.o.

Takko Fashion se od svog osnutka 1982. godine razvio u uspješan internacionalni Smart Discounter sa skoro 1.900 poslovnica u 17 zemalja. Nudimo aktualne trendove za moderne obitelji. Naša moda je nosiva i bliska svakodnevici kupaca. Kao Smart Discounter je naš jasan zahtjev spajanje visoke kvalitete proizvoda s atraktivnim cijenama i ugodnim doživljajem kupovine. Tražimo osobe koje će, zajedno s nama, profesionalno, otvoreno i angažirano doprinjeti uspjehu kompanije.

Opis posla

Za našu poslovnicu u Zagrebu tražimo:

Prodavača (m/ž) na pola radnog vremena.

Mjesto rada: Zagreb, King Cross.

Opis zadataka i odgovornosti:
- komunikacija s kupcima (Smart Service)
- aktivna prodaja
- rad na blagajni
- označavanje i slaganje robe
- pripremni poslovi za sniženja i akcije
- održavanje urednosti u poslovnici
- ostali trgovački poslovi

Uvjeti

Potrebno iskustvo i kvalifikacije:
- završeno obrazovanje: SSS, poželjno trgovačkog smjera
- radno iskustvo: poželjno 1 godina na sličnim poslovima
- Samostalnost u radu i sposobnost timskog rada
- poznavanje engleskog jezika

Od Vas očekujemo:
- sposobnost lakog usmenog komuniciranja, kako sa kupcima tako i sa ostalim članovima tima
- visoka razina ljubaznosti i strpljenja
- prepoznavanje prioriteta
- odgovornost, fleksibilnost

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

- radni odnos na nepuno radno vrijeme unutar uobičajenog radnog vremena u trgovini (20 sati tjedno)
- ugodnu radnu klimu
- slobodan dan tjedno
- stimulativna primanja
- mjesečni bonus

Ukoliko smo Vas zainteresirali za ovo radno mjesto, pošaljite nam Vaš životopis putem linka za prijavu najkasnije do 09.12.2022. godine.

Ovim putem svim kandidatima želimo zahvaliti na interesu za posao u našoj poslovnici. Sve prijave će biti obrađene, a kandidate koji najbolje zadovoljavaju uvjete natječaja kontaktirat ćemo u vrlo kratkom roku. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom povjerenju i želimo uspješan nastavak profesionalne karijere.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).