Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Web Content Administrator (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • JULIANA NAILS d.o.o. za trgovinu i usluge

Opis posla

- održavanje optimalnog funkcioniranja web stranice
- administracija webshopa – ulistanje novih proizvoda, ažuriranje opisa i cijena postojećih proizvoda
- održavanje postojećeg sadržaja, poveznica i dizajna; pružanje potrebnih ažuriranja i poboljšanja na vrijeme
- identificiranje korisnih metrika performansi stranice
- implementacija sigurnosnih protokola, modificiranje programa, stvaranje sigurnosnih kopija, rješavanje softverskih problema
- dizajniranje i razvoj novih kategorija na temelju zahtjeva klijenata ili potreba tvrtke
- suradnja s odjelom marketinga i grafičkim dizajnerima

Uvjeti

- poznavanje rada u WordPressu
- poznavanje WooCommerca i Elementora
- temeljito razumijevanje dizajna i administracije web stranice
- izvrsne organizacijske sposobnosti i posvećenost detaljima
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- prednost je znanje njemačkog jezika radi lakše suradnje s austrijskom podružnicom

Jezici:

Engleski (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno), Njemački (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)

Vještine:

WordPress, Elementor

Što nudimo

- uvođenje u posao od strane osobe koja je trenutno zadužena za tu poziciju
- rad na puno radno vrijeme iz sjedišta tvrtke (Zagreb, Dubrava), po potrebi i sukladno mogućnostima rad od kuće
- neto plaća 7000 kn (929€)
- dodatak za prijevoz i božićnica
- stalni radni odnos (dugoročna pozicija), početak rada odmah ili po dogovoru

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Rad od kuće:

Povremeno

Plaća:

Od 7000 kn

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).