Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Radnik na otpremi robe (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • SALESIANER MIETTEX Lotos d.o.o.

SALESIANER MIETTEX Lotos d.o.o. je tvrtka osnovana 1916. godine, kao tradicionalno austrijsko poduzeće koje je sve do danas ostalo u obiteljskom vlasništvu. Razvijajući se od jednostavne praonice, poduzeće je doseglo vodeću poziciju na tržištu u području pružanja usluga najma tekstila u Austriji, Hrvatskoj, Poljskoj, Mađarskoj, Rumunjskoj, Slovačkoj, Češkoj, Sloveniji i Srbiji.

Osnovna djelatnost je pružanje usluga najma i pranja svih vrsta tekstila. Pruža kompletan program usluga vezan uz opskrbu tekstilom, što obuhvaća nabavu, zalihe, skladištenje, održavanje, higijenski besprijekorno pranje i točnu isporuku, dakle sveobuhvatnu logistiku.

Opis posla

Rad u odjelu za otpremu čistog rublja:
- brojanje, slaganje i priprema čistog rublja za transport
- održavanje čistoće unutar radne jedinice
- priprema otpremnica za kupce
- rad na računalu

Početak rada: odmah.

Uvjeti

- osnovna informatička pismenost
- odgovornost, organiziranost, fleksibilnost, sklonost timskom radu

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Što nudimo

- rad u 2 smjene

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).