Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Suradnik za poslove nabave (m/ž)

Sveta Nedelja

Rok prijave:

  • METUS d.o.o. za održavanje i popravak dizala

METUS d.o.o. je hrvatsko-švedska kompanija i međunarodno priznat partner najpoznatijim tvrtkama na području vertikalnog prijevoza. Na siguran, kvalitetan i pouzdan način projektiramo, izvodimo i održavamo sve vrste dizala. Naš dugogodišnji rad i praćenje visokih standarda struke rezultirao je nizom reprezentativnih internacionalnih projekata, prilagođenih specifičnim zahtjevima klijenta, uz ostvarivanje svih estetskih i funkcionalnih zahtjeva. Značajan rast i širenje poslovanja povećava i našu potrebu za novim zaposlenicima.

Ako tražite dinamičan posao u uspješnoj kompaniji, visoko profesionalno i poticajno radno okruženje, pozivamo vas da postanete dio našeg tima!

Opis posla

- samostalno provođenje procesa nabave i poslova u okviru procesa naručivanja robe i usluga
- sudjelovanje u procesu izbora i ugovaranja dobavljača, redovita komunikacija s dobavljačima
- praćenje stanja zaliha i potrebe za robom
- organizacija prijevoza i komunikacija s prijevoznicima oko operativnih zadataka
- rješavanje reklamacija vezanih uz manjkavost po pitanju kvalitete i po računima dobavljača
- istraživanje tržišta u svrhu pronalaska novih dobavljača, povoljnijih cijena i uvođenja novih proizvoda
- podrška centralnom skladištu
- kontrola prijema robe, kontrola cijena i uvjeta nabave u odnosu na dogovorene uvjete
- sudjelovanje u godišnjoj inventuri skladišta

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS ekonomskog ili tehničkog smjera
- minimalno 3 godine radnog iskustva na poslovima nabave
- korištenje MS Office paketa, znanje rada u Excelu
- samoinicijativnost u radu i rješavanju problema
- sposobnost određivanja prioriteta tijekom rada
- točnost, ažurnost, sistematičnost i odgovornost u obavljanju radnih zadataka
- prednost iskustvo rada u Pantheonu i proizvodnom društvu, te iskustvo rada u međunarodnim društvima i/ili povezanim poduzećima

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- mogućnost profesionalnog i osobnog razvoja
- poticajnu i ugodnu radnu atmosferu
- dodatni dani godišnjeg odmora
- naknada za troškove prijevoza

Ukoliko zadovoljavate uvjete i želite postati dio Metus tima, prijavite se putem linka za prijavu zaključno sa 17.02.2023.

U selekcijski proces biti će uvršteni kandidati koji zadovoljavaju navedene uvjete natječaja.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).