Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Vozač (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • PRS-FM d.o.o.

Tvrtka PRS-FM d.o.o. specijalizirana je za poslove održavanja i upravljanja objektima.

Opis posla

- kontrola isporuke paketa prilikom dostave na odredište sukladno dostavnim listama
- provjera ulazne i izlazne dokumentacije
- prikupljanje paketa sa zadanih odredišta i provjera naloga
- održavanje vozila za prijevoz robe i osiguravanje urednosti radne okoline

Uvjeti

- završena SSS
- radno iskustvo poželjno
- informatička pismenost
- točnost i brzina
- vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- pružamo pogodnosti u obliku božićnica i plaćenog prijevoza
- potičemo otvorenu internu komunikaciju i pozitivnu radnu atmosferu

Vrsta zaposlenja:
- stalni radni odnos uz probni rok od 6 mjeseci
- puno radno vrijeme

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).