Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Tehničar / tehnolog u proizvodnom pogonu (m/ž)

Solin

Rok prijave:

  • Centaurus d.o.o.

Centaurus d.o.o. je tvrtka specijalizirana za distribuciju, veleprodaju i maloprodaju svježe i smrznute ribe, te drugih plodova mora. Poslujemo preko 20 godina u sektoru trgovine i prerade ribe u više segmenata: otkup jadranske ribe, prerada ribe, veleprodaja , distribucija i maloprodaja. Na HoReCa segmentu tržišta danas opskrbljujemo preko 1.000 restorana i hotela na području Dalmacije. Zbog povjerenja kupaca i naglašene brige o standardima kvalitete i sigurnosti hrane (HACCP) te kontinuiranog rada na unapređenju proizvoda i usluga, tvrtka kontinuirano raste. Na austrijskom tržištu smo prisutni od 2020 godine, gdje poslujemo kroz vlastitu ribarnicu u centru Beča te razvijamo segment distribucije proizvoda za restorane i hotele. Centaurus d.o.o. danas broji preko 120 stalno zaposlenih djelatnika, koji svakodnevno daju svoj maksimum i pružaju vrhunsku uslugu svim kupcima, od najvećih hotelskih lanaca, preko renomiranih restorana do najmanjih trgovina ribom i kupaca u maloprodajnim jedinicama.

Opis posla

Tražimo mladu, motiviranu i educiranu osobu koja želi razvijati svoju karijeru u struci i zaposliti se na radnom mjestu Tehničara/tehnologa u proizvodnom pogodnu (m/ž).

Opis posla:
- sudjelovanje u provođenju proizvodnih procesa u pogonu
- kontrola provođenja utvrđenih proizvodnih procesa
- kontrola kvalitete proizvoda
- briga oko kvalitetnog i učinkovitog trošenja sirovina
- vođenje svih potrebnih dokumenata vezanih za proizvodne procese

Uvjeti

- SSS/VSS prehrambeno-tehnološkog smjera
- poznavanje HACCP sustava
- usmjerenost na ostvarivanje zadanih parametara poslovanja
- visoka razina radne etike i poštenja
- pouzdanost, temeljitost, ustrajnost u radu
- komunikativnost i spremnost na timski rad
- vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- mentoriranje u početnom uvođenju u posao
- ugodno radno okruženje
- stimulativna primanja
- zanimljive radne zadatke
- ugovor o radu na određeno vrijeme uz mogućnost stalnog zaposlenja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).