Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Samostalni računovođa (m/ž)

Zagreb, Veliko Polje

Rok prijave:

  • ALD Automotive d.o.o.

ALD Automotive, poslovna linija Societe Generale Group, jedan je od vodećih pružatelja usluga operativnog leasinga vozila i upravljanja voznim parkovima. Upravljamo s preko 1.700.000 vozila na svim kontinentima, na području 43 države.

U Hrvatskoj zauzimamo poziciju tržišnog lidera u pružanju usluge operativnog leasinga s cjelovitom uslugom. Iz sjedišta u Zagrebu upravljamo voznim parkom od preko 8500 vozila.

Snaga i uspjeh ALD-a rezultat je stručnosti i angažmana naših zaposlenika, čiji fokus je usmjeren na ostvarenje poslovnih ciljeva, kvalitetu usluge i zadovoljstvo klijenata. Dinamika i fleksibilnost kompanije svojim zaposlenicima omogućava rad i razvoj u sigurnom radnom okruženju i pozitivnoj radnoj okolini.

Opis posla

- samostalno obavljanje računovodstvenih poslova
- kontrola kvalitete podataka i knjiženja računa
- upravljanje bazama podataka te kreiranje izvještaja na temelju više izvora podataka
- provođenje obračuna i knjiženja na kraju mjeseca i poslovne godine
- sudjelovanje u pripremi i izradi mjesečnih izvještaja za grupu
- sudjelovanje u pripremi dokumentacije za reviziju i izradi financijskih izvještaja, kvartalnih i godišnjih
- ostali zadaci prema uputama voditelja

Uvjeti

- iskustvo u samostalnom obavljanju računovodstveno knjigovodstvenih poslova
- napredno poznavanje rada na računalu (MS Office aplikacija, naročito Excel)
- napredno služenje engleskim jezikom u govoru i pismu
- odgovornost, točnost i sposobnost rada u timu
- izražene organizacijske sposobnosti i sposobnost upravljanja vremenom
- kontinuirana želja za stjecanjem novih vještina

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist

Potrebne godine iskustva:

3-5

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet, MS Office

Što nudimo

- ugovor na neodređeno vrijeme, uz probni rok od 6 mjeseci
- dinamičan posao te ugodno i prijateljsko radno okruženje
- prilika za stjecanje radnog iskustva i dodatno usavršavanje
- dodatne naknade sukladno pravilniku
- prigodna druženja i teambuilding zaposlenika

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).