Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Tehničar u razvojnom laboratoriju (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Helios Hrvatska d.o.o.

Helios Hrvatska, je dio Kansai Paint Grupe, koja se nalazi među deset najvećih svjetskih proizvođača na tržištu boja, lakova i premaza. Kansai Paint Grupa djeluje na tržištima diljem svijeta, broji preko 15.500 zaposlenih i neprekidno unaprjeđuje svoje znanje i postignuća.

Vođeni napretkom, inovacijama i brigom za okoliš, težimo zajedničkom cilju koji se temelji na vrijednostima zajedničkim svim članicama KANSAI HELIOS grupe - ponuditi vrhunske proizvode koji ispunjavaju visoke kriterije buduće kvalitete i doprinose odgovornom, povezanijem i “zelenijem” svijetu.

Zaposlenici su naše veliko bogatstvo i veliku pažnju posvećujemo njihovom profesionalnom i osobnom razvoju.

Opis posla

- sudjeluje u razvoju i unapređenju novih i postojećih proizvoda na način da:
- radi na projektima i zadacima određenim godišnjim planom razvoja
- izrađuje uzorke u laboratoriju prema dobivenim recepturama
- provodi ispitivanja uzoraka sirovina, poluproizvoda i gotove robe u laboratoriju, proizvodnji, skladištu i na terenu radi utvrđivanja kvalitete i provjere
- provodi analitička i primjenska ispitivanja uzoraka
- vodi brigu o uređajima i instrumentima u laboratoriju
- vodi evidenciju o svim zapažanjima tijekom ispitivanja uzoraka i o njima izvješćuje nadređene
- neprestano se usavršava na području praktičnih aplikativnih znanja
- odgovoran je u svom djelokrugu rada za primjenu mjera i propisa zaštite na radu, zaštite od požara i zaštite okoliša

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS, obrazovanje obrazovanje iz kemijskog ili drugog područja
- pregovaračke, komunikacijske i prezentacijske vještine
- samostalnost
- aktivno znanje rada na računalu, MS Office
- znanje engleskog jezika u govoru i pismu

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- izazovan i raznovrstan posao, kontinuirano stručno usavršavanje i stjecanje novih znanja
- stimulativna primanja
- mogućnost međunarodne karijere

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Farmaceutika i biotehnologija iznosi 1013,85 EUR (7.638,82 kuna).