Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Prodajni savjetnik u salonu keramike i kupaonske opreme (m/ž)

Dubrovnik

Rok prijave:

  • OTP Dubrovnik d.o.o.

Opis posla

Prodaja robe u salonu keramike i kupaonske opreme, rad sa kupcima, investitorima i izvođačima, komunikacija sa klijentima, razvijanje komercijalnog poslovanja i unaprijeđenje prodaje, izrada ponuda kupcu, savjetovanje kupca po pitanju idejnog rješenja interijera, briga o izgledu, ispravnosti i urednosti robe u salonu, isticanju cijena i deklaracija, ostali poslovi po potrebi u salonu, briga o lageru i raspoloživosti artikala u salonu, vođenje brige o izgledu i urednosti salona.

Uvjeti

- SSS obrazovanje poželjno komercijalnog, trgovačkog ili ekonomskog smjera, ali nije uvjet
- izražene prodajne vještine
- usmjerenost na kupca i prodajne rezultate
- poželjno iskustvo u radu trgovine keramike i sanitarne opreme
- znanje engleskog jezika
- rad u MS office okruženju
- komunikacijske i organizacijske vještine, energičnost i motiviranost
- poželjno radno iskustvo u trgovini na sličnoj poziciji
- raspoloživost za rad u smjenama
- ljubaznost, pedantnost i efikasnost u radu, spremnost na timski rad
- odgovornost i spremnost na timski rad, te na usavršavanje i razvoj

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- vrsta zaposlenja: ugovor o radu na određeno uz probni rok od 6 mjeseci, mogućnost stalnog zaposlenja
- rad u ugodnom i dinamičnom okruženju
- redovita i stimulativna primanja
- kontinuirane edukacije iz prodajnog asortimana

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).