Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Terenski komercijalist ambulantne prodaje (m/ž)

Splitsko-dalmatinska županija

Rok prijave:

  • IRA-COMMERCE, d.o.o. za trgovinu i usluge

Ira Commerce je osnovana 1994. godine u Splitu. Kvaliteta, ustrajnost i poslovna etičnost usmjerili su tvrtku na pravi put i uspjeh u svojoj djelatnosti.

Na tržištu smo prisutni kroz maloprodajni lanac cvjećarnica-gift shop, koje imaju tendenciju konstantnog rasta.

U online poslovanju smo prisutni kroz web shop na kojem naši kupci mogu dobiti kompletni pregled našeg asortimana. Ponosni smo na naš tim koji broji preko 60 zaposlenika diljem Hrvatske i kontinuirano rade na povećanju zadovoljstva naših kupaca.

Opis posla

- svakodnevni obilazak i direktan kontakt sa postojećim i potencijalnim kupcima na području
- prezentacija proizvoda, prikupljanje upita i narudžbi kupaca
- isporuka robe kombi dostavnim vozilom
- informiranje kupaca o asortimanu proizvoda, cijenama, promotivnim akcijama, promotivnim materijalima
- unaprjeđenje i proširivanje prodaje
- odgovornost za naplatu
- upravljanje transportnim vozilom B kategorije

Uvjeti

- minimalno SSS
- poželjno radno iskustvo, ali nije uvjet
- samostalnost u radu, ustrajnost i predanost ostvarenju zadanih ciljeva
- ambicioznost
- napredne komunikacijske i pregovaračke vještine
- prilagodljivost i snalažljivost
- dinamičnost, fleksibilnost u poslovanju
- spremnost na učenje i edukaciju
- poznavanje poslovnog bontona
- aktivan rad na računalu (MS Office)
- vozačka dozvola B kategorije
- potrebno radno iskustvo u vožnji kombi vozila

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- rad u dinamičnom okruženju
- uvođenje u posao uz mentora
- mogućnost daljnjeg usavršavanja i napredovanja
- stimulativna primanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).