Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Recepcionar (m/ž)

Stobreč

Rok prijave:

  • Camping Stobreč Split (Excelsus d.o.o.)

Kamp Stobreč Split kamp je s 4 zvjezdice u kojem posjetitelji mogu pronaći sve što je potrebno za opuštajući boravak u spoju prirode, kulture i zabave.

Riječ je o eko certificiranom, obiteljskom kampu sa Wellness i Spa ponudom, koji je visoko nagrađivan i prepoznat od strane brojnih europskih i svjetskih kamping organizacija.

U sklopu kampa nalazi se i mnogobrojni dodatni sadržaji poput restorana, plažnih barova, ronilačkog i animacijskog centra.

Opis posla

- prijem i servis gostiju za vrijeme boravka u Kampu
- naplata računa, te obavljanje procedure odjave gostiju
- obavljanje svih ostalih poslova vezanih za recepcijsko poslovanje

Zapošljavamo više izvršitelja (m/ž).

Uvjeti

- izvrsno poznavanje engleskog jezika, poznavanje dodatnog stranog jezika je prednost
- pozitivna osobnost, ljubaznost i profesionalnost uz komunikacijske vještine
- sposobnost prilagodbe i uspostavljanja dobrih odnosa sa osobama različitih profila i očekivanja
- fokusiranost na timski rad
- poznavanje rada na računaru (MS Office)
- prethodno radno iskustvo nije uvjet

Jezici:

Njemački (razina govora - napredno, razina pisma - napredno), Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno), Francuski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno), Talijanski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- dinamično radno okruženje, te izazovnu radnu sredinu koja zna prepoznati i nagraditi uspjeh
- rad u 8-satnim smjenama, bez noćnih smjena
- obuku, te stjecanje iskustva uz iskusne i stručne mentore

Planirani početak rada: svibanj, 2023.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).