Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Radnik na iznajmljivanju ležaljki i pedalina (m/ž)

Biograd na Moru

Rok prijave:

  • Ugostiteljski obrt "MARKO & DOMINIK", vl. Matea Blažević

Opis posla

Rad na iznajmljivanju ležaljki koje se ujutro na početku smjene rašire po plaži, uvečer se spremaju i brišu od prljavštine.

6 pedalina je u moru koje se po potrebi odvezuju i zavezuju, jednom dnevnom se peru (cca 10min po pedalini za pranje)

U isto vrijeme je 2 radnika za pultom, jedan naplaćuje a drugi odrađuje potrebne usluge.

Uvjeti

Stručna sprema:

Nekvalificirani

Što nudimo

- smještaj osiguran
- radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Honorarno, Studentski ugovor

Plaća:

Od 900 do 1100 eur

Ostale informacije

Županija rada:

Zadarska

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).