Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Monter centralnog grijanja i klimatizacije / Plinoinstalater (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • IS-GRIJANJE d.o.o.

Tvrtka IS-GRIJANJE d.o.o. se uspješno bavi montažom instalacija centralnog grijanja, plinoinstalacija i klimatizacije. Tvrtka posluje od 1992. godine, a poslovnu suradnju zasniva sa Gradom Zagrebom, državnim tvrtkama i ustanovama te privatnim investitorima. Financijska stabilnost tvrtke se očituje u redovitoj isplati osobnih dohodaka, podmirivanju dobavljača i plaćanju obaveza prema državi. Tražimo kandidate koji se žele uklopiti u kvalitetan i stručan tim djelatnika, a spremni su napredovati u znanju i vještinama rada.

Opis posla

Traži se:

Monter centralnog grijanja i klimatizacije / Plinoinstalater (m/ž) - više djelatnika.

Uvjeti

- sa ili bez radnog iskustva
- potrebno je imati vozačku dozvolu B kategorija

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- stalni radni odnos
- satnica 6-10 eura s kompletnom prijavom
- isplaćujemo božićnicu, uskrsnicu i na kraju godine udio u dobiti prema zaslugama i radnim rezultatima

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).