Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Domar (m/ž)

Miljana

Rok prijave:

  • KAMGRAD d.o.o. za graditeljstvo i trgovinu

Kamgrad d. o. o. tvrtka je koja se strpljivo gradila i razvijala te se u 40 godina iskustva može pohvaliti s više od 400 objekata u izvođenju različitih vrsta i složenosti radova iz segmenta visokogradnje i prateće niskogradnje.

Kamgrad danas zapošljava više od 800 zaposlenika svih obrazovnih struktura potrebnih za uspješno funkcioniranje i rad tvrtke. Velika se pozornost posvećuje kontinuiranoj edukaciji zaposlenika, kako bismo mogli odgovoriti na sve izazove koje tržište svakodnevno stavlja pred nas.

Pozivamo Vas da se učinkovito razvijate na poziciji:

Domar (m/ž)

Lokacija rada: Miljana

Opis poslova:

  • odgovoran za pravovremeno i preventivno održavanje objekta i okoliša
  • organizacija poslova tekućeg održavanja električnih, vodovodnih, kanalizacijskih, te instalacija grijanja
  • organizacija poslova tehničkog održavanja i ispravnog funkcioniranja sve opreme na i oko objekta
  • detekcija kvarova, organiziranje popravaka i otklanjanje nedostataka
  • održavanje hortikulture (košenje trave, obrezivanje stabala, održavanje vrta i dr.)
  • održavanje reda i čistoće objekta i okoliša
  • kontrola kretanja u prostoru objekta, vođenje evidencije dnevnih događanja
  • nadgledanje pomoćnih radnika na održavanju objekta

Koga tražimo i što očekujemo?

  • SSS tehničkog usmjerenja
  • min. 3 godine iskustva na sličnim poslovima
  • organiziranost, samoinicijativnost i dosljednost
  • vozačka dozvola B kategorije

Ako ste zainteresirani za nove izazove svoj CV i molbu (max. A4 1 strana) dostavite putem linka Prijava najkasnije do 26.07.2023.

Nakon razmatranja zaprimljenih prijava i procesa selekcije kandidata, na razgovor će biti pozvani samo oni kandidati koji uđu u uži selekcijski proces.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).