Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Prodajni asistent (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Vramar j.d.o.o

Tvrtka Vramar osim prodaje montažnih kuća, aktivno se bavi promocijom i prodajom ekskluzivnih proizvoda za zdrav život.

Konstantnim unapređenjem kreiranih projekata imamo potpuno pravo smatrati se vrlo potentnim društvom za ostvarivanje izuzetnih poslovnih rezultata naših djelatnika.

Njegujemo pozitivnu poslovnu etiku, korektan pristup te odgovornost na najvišoj razini. Očekuje nas ogroman rast u dolazećem periodu obzirom na projekte koji su u pripremi.

Opis posla

- prodaja proizvoda za zdravlje putem prezentacije u hotelskim prostorima na području cijele Hrvatske

Uvjeti

Tvrtka očekuje:
- pozitivan stav, otvorenost, učljivost, vedrinu, ambicioznost, korektnost i dosljednost
- mogućnost putovanja unutar RH na dva i više dana
- otvorenost za dugi period suradnje - zaposlenja
- iskustvo nije uvjet, ali je dobro došlo

Stručna sprema:

Visokokvalificirani, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

0-1

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Internet

Što nudimo

Tvrtka osigurava:
- prostore za promociju po cijeloj Hrvatskoj (hoteli i ostali prigodni prostori)
- prijevoz od sjedišta ureda u Zagrebu do mjesta održavanja promocije i natrag
- smještaj spavanja ukoliko se radi o većoj udaljenosti od sjedišta tvrtke
- profesionalnu edukaciju prodajnih vještina, te vještina javnog nastupa
- zaposlenje ili suradnju B2B u smislu usluge promocije ukoliko ste vlasnik-ca pravne osobe
- stimulirajuće bonuse za ostvarene rezultate
- mogućnost napredovanja u direktora-icu promocije.
- rad 3 do 4 dana u tjednu (cijeli dan)

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1000 do 5000 eur

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje umirovljenika

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).