Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Web administrator / Online prodajni savjetnik (m/ž)

Zagreb (Sesvete)

Rok prijave:

  • SE-MARK d.o.o.

Opis posla

- rad u uredu
- komunikacija sa strankama putem telefona i maila
- zaprimanje i realizacija narudžbi
- zaprimanje upita
- pomoć u izradi web stranice
- prezentiranje, izrada ponuda i prodaja robnog asortimana
- unos novih artikala, izrada opisa i održavanje stranica proizvoda u web shopu
- prezentacija i prodaja asortimana tvrtke
- slanje ponuda i newslettera
- izrada baze korisnika

Mjesto rada: Grad Zagreb (Sesvete).

Uvjeti

Potrebne kompetencije:
- poznavanje procesa prodaje
- poželjno iskustvo u prodaji
- razvijene komunikacijske i organizacijske vještine, energičnost i proaktivnost u radu
- samostalnost u obavljanju posla i spremnost na rad u timu
- dobro poznavanje i aktivno korištenje MS Office paketa
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Jezici:
- Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:
- „B“ kategorije

Vještine:
- Microsoft Excel, Word, PowePoint, Outlook, Internet

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- stimulativna primanja (osnovna plaća + bonus)
- rad u mladom, stručnom i ambicioznom timu uz ugodno okruženje
- rad s najmodernijim telekomunikacijskim tehnologijama, edukacije i usavršavanja
- posao na neodređeno vrijeme uz 3 mjeseca probnog rada

Ponude sa životopisom i dokazom o ispunjavanju uvjeta dostaviti putem poveznice u roku od 10 dana od dana oglašavanja.

Kontaktirati ćemo isključivo kandidate koji odgovaraju uvjetima radnog mjesta za koje se prijavljujete.

Ako voliš pametne uređaje i moderne tehnologije, pošalji nam svoj životopis i postani dio Se-Mark online prodajnog tima!

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).