Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj realizacije na izgradnji telekomunikacijske infrastrukture (m/ž)

Dubrovnik

Rok prijave:

  • HT Servisi d.o.o.

HT Servisi, kao dio HT Grupe, posvećeni su izgradnji i unapređenju telekomunikacijske infrastrukture. Naša stručnost leži u gradnji mreža, s posebnim naglaskom na optičkoj infrastrukturi. Planiramo i provodimo projekte koji oblikuju budućnost povezane digitalne zajednice.

Opis posla

U sklopu našeg dinamičnog tima, tražimo iskusnog/u Voditelja realizacije na izgradnji telekomunikacijske infrastrukture (m/ž) koji će se pridružiti našoj misiji unaprjeđenja komunikacijske infrastrukture u Dubrovniku!

Opis posla:
- vođenje poslova izgradnje i održavanja telekomunikacijske infrastrukture
- vođenje zaposlenika i vanjskih partnera
- nadzor nad izvođenjem radova
- koordinacija većeg broja izvođača na gradilištu
- rad s projektnom dokumentacijom
- analize i izrada izvještaja
- rad u aplikacijama za praćenje realizacije
- odgovornost za točnost podataka
- izrada i ažuriranje tehničke dokumentacije telekomunikacijske infrastrukture
- obavljanje drugih poslova sukladno poslovnim potrebama i naravi posla pripadajućeg radnog mjesta i poslovnog područja

Uvjeti

- inženjer/inženjerka ili stručni prvostupnik/ca građevinarstva, elektrotehnike ili druge tehničke struke
- minimalno jedna godina radnog iskustva na poslovima voditelja realizacije projekata

Potrebna znanja i vještine:
- poznavanje relevantnih propisa iz djelokruga rada
- iskustvo na poslovima vođenja realizacije
- aktivno korištenje programa AutoCAD i MS Office
- angažiranost, samostalnost i fleksibilnost
- razvijene komunikacijske vještine
- spremnost na kontinuirano učenje i razvoj
- spremnost na putovanja
- vozačka dozvola "B" kategorije

Prednost:
- položen stručni ispit za obavljanje poslova u graditeljstvu i minimalno stečeni svi uvjeti za upis u imenik ovlaštenih inženjera građevinarstva ili dokaz u upisu u imenik ovlaštenih inženjera građevinarstva

Stručna sprema:

Stručni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

1

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

AutoCAD, MS Office

Što nudimo

- ugovor na neodređeno
- prijateljsko i poticajno radno okruženje u timu kompetentnih stručnjaka
- rad s najnovijim tehnologijama, rješavanje složenih i zanimljivih izazova
- obuka u skladu s interesima tvrtke i smjerovima razvoja (certifikati, konferencije, tečajevi, online tečajevi)
- karijerni put
- smart work; fleksibilno radno vrijeme
- pametni telefon i prijenosno računalo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).