Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Poslovođa gradilišta u niskogradnji (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • VEDRAN TRANS d.o.o. za prijevoz i trgovinu

Opis posla

Odgovornosti:
- planiranje i organizacija radnih aktivnosti na gradilištu
- evidentirati učinak radnika
- nadzor izvođenja građevinskih radova u skladu s projektnim planovima i specifikacijama
- koordinacija između različitih timova na gradilištu
- osiguravanje usklađenosti s tehničkim standardima, propisima i sigurnosnim zahtjevima
- praćenje napretka projekta i identificiranje potencijalnih rizika ili prepreka te pravovremeno poduzimanje odgovarajućih mjera
- suradnja s projektantima, arhitektima i drugim stručnjacima kako bi se osigurala usklađenost s projektom i zadovoljstvo klijenata

Tražimo iskusnog i stručnog poslovođu gradilišta koji će se pridružiti našem timu. Glavna odgovornost ovog položaja je nadzor, upravljanje i koordinacija svih aktivnosti na gradilištu kako bi se osiguralo da projekti budu uspješno dovršeni u skladu s postavljenim rokovima i standardima kvalitete.

Uvjeti

Kvalifikacije:
- srednja škola građevinskog smjera KV/SSS/VKV ili srodnog područja i ima položen stručni ispit
- sposobnost učinkovite organizacije i upravljanja vremenom
- izvrsne komunikacijske vještine i sposobnost rada u timu
- poznavanje propisa i standarda u građevinarstvu
- sposobnost donošenja brzih odluka i rješavanja problema

Stručna sprema:

Kvalificirani, Visokokvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1-3

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

Tvrtka nudi konkurentnu plaću i mogućnosti za osobni i profesionalni razvoj.

Ako ste stručnjak s iskustvom u građevinskoj industriji i želite se pridružiti dinamičnom timu koji nudi priliku za profesionalni razvoj i napredovanje, pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).