Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Građevinski poslovođa (m/ž)

Zadar, Zadarska županija

Rok prijave:

  • ADRIA EUROPE GROUP d.o.o.

U Adria Europe Group fokusirani smo na projektiranje i izgradnju luksuznih nekretnina u Hrvatskoj. Naše projekte karakteriziraju inovativne vizije, precizna izvedba te realizacija po najvišim standardima. Novi smo brend u Hrvatskoj ali iza nas stoji više od 20 godina iskustva rada u izgradnji stambenih i drugih objekata u Njemačkoj i Hrvatskoj.

Opis posla

U potrazi smo za iskusnim građevinskim poslovođom (m/ž) na našim projektima stambenih nekretnina u Zadaru i okolici.

Broj zaposlenika: 2.

Opis posla:
- organiziranje gradilišta prema uputama nadređene osobe
- raspored radnih zadataka za sve djelatnike na gradilištu
- pravovremena dobava materijala i kontrola stanja zaliha materijala
- pravovremana dobava alata potrebnog na gradilištu
- tjedno planiranje radova
- kontrola kvalitete izvedenih radova
- odgovornost za radnu disciplinu i urednost gradilišta

Uvjeti

Vaše kvalifikacije:
- jako dobre komunikacijske vještine
- odlučnost
- organiziranost
- spremnost u svakom trenutku na improvizaciju
- 3 godine iskustva na sličnim poslovima je prednost, ali ne i uvjet

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1-3

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- ugovor na neodređeno uz probni rok
- nadprosječna i motivacijska primanja
- službeni mobitel i laptop
- mogućnost službenog automobila

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).