Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Inženjer elektrotehnike (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Vertiv Croatia d.o.o.

Vertiv je vodeći dobavljač infrastrukture na području IT I telekom industrije, a u Hrvatskoj djeluje pod imenom Vertiv Croatia od 2017. godine i ima preko 500 zaposlenika. U Hrvatskoj je ujedno i prodajno servisni centar za CEE regiju, proizvodni centar za EMEA regiju te Vertiv svjetski centar na polju dizajniranja podatkovnih centara. Proizvodni pogon u Rugvici za integrirana modularna rješenja opremljen je s najnovijim tehnologijama, proizvodnim procesima, alatima i laboratorijima za testiranje te može pružiti široki spektar prefabriciranih modularnih rješenja.

Zahvaljujući ekspertizi, inovacijama i kreativnosti domaćih stručnjaka, kompanija Vertiv Croatia bilježi brz napredak i razvoj. Vertiv rješava najvažnije izazove s kojima se suočavaju današnji podatkovni centri, komunikacijske mreže i komercijalni i industrijski objekti, s ponudom rješenja i usluga za napajanje, hlađenje i IT infrastrukturu koja se proteže od clouda rješenja do edgea, tzv. ruba mreže, čim bliže krajnjim korisnicima. Svojim korisnicima isporučuje hardver, softver, analitiku i ostale usluge, kako bi omogućio da korisničke aplikacije neprekidno rade, optimalno posluju i rastu s njihovim poslovnim potrebama. Sa sjedištem u Columbusu (Ohio, SAD) Vertiv globalno zapošljava oko 24,000 ljudi i posluje u više od 130 zemalja.

Opis posla

Radi širenja poslovanja tražimo inženjera elektrotehnike (m/ž) u Commissioning odjelu (puštanje u pogon).

Ova pozicija vodi proces puštanja u rad na licu mjesta za projekte rješenja integriranih modularnih podatkovnih centara u regiji Europe, Bliskog istoka i Afrike (EMEA). Upravlja i vodi BMS tim za puštanje u rad za podatkovne centre. Odgovorna je za upravljanje i vođenje konzultanata, stručnjaka za testiranje, BMS inženjera i stručnjaka za projektno inženjerstvo koji će naručiti visokovrijedne prilagođene podatkovne centre ili rješenja telekomunikacijske infrastrukture po principu ključ u ruke koja imaju visok stupanj međugrupnog inženjeringa, značajnu složenost isporuke i/ili značajan opseg. Surađuje sa svim Vertiv poslovnim jedinicama i s vanjskim partnerima.

Ključne odgovornosti:
- fokusira se na specifikacije puštanja u rad, procese, dobavljače i opće aktivnosti u regiji Europe, Bliskog istoka i Afrike (EMEA)
- nastavlja usavršavati specifikacije i standarde za puštanje u rad kako se tehnologija, Vertiv i naš proizvod razvijaju
- osigurava da je sva infrastruktura koja se projektira u skladu s Vertivovim standardima konstrukcije i operativnosti
- osigurava QA/QC nadzor tijekom procesa izrade kako bi se osiguralo da se oprema instalira u skladu sa smjernicama najboljih praksi proizvođača i industrij
- odgovornost za program puštanja u rad i kontrolu agenata za puštanje u rad kroz aktivnosti puštanja u rad na razini 3, 4 i 5
- osigurava da se puštanje u rad provodi na što sigurniji način
- identificira probleme dizajna ili probleme u fazi planiranja koji bi mogli utjecati na realizaciju projekta
- osigurava da su izvođači i drugo ključno osoblje uključeno u tim za isporuku projekta svjesni svoje uloge i odgovornosti za puštanje u rad
- osigurava da su sva standardna ispitivanja izvan puštanja u pogon dovršena i uspješna prije aktivnosti puštanja u pogon
- zajedno s vertiv inženjerskim timom, pregledava završno izvješće o puštanju u rad na potpunost i točnost
- pomaže inženjerskom timu vertiv u rješavanju problema svih događaja koji utječu na kupca

Uvjeti

- diploma prvostupnika elektrotehnike
- godinu dana iskustva na sličnim pozicijama
- dostupnost za terenski rad - ovo radno mjesto previđa 50 - 75 terenskog rada godišnje

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

1

Što nudimo

- interne i vanjske edukacije
- naknada troškova javnog prijevoza
- UNIQA dopunsko zdravstveno osiguranje
- isplata prigodnih nagrada (uskrsnica, božićnica, nagrada za rad i nagrada za djecu)
- besplatan godišnji sistematski pregled
- mogućnost izrade Multisport kartice
- dostava voća svaki ponedjeljak
- naknada za preporuke
- opremljena kuhinja s aparatom za kavu/čaj
- naknada za rođenje djeteta u maksimalnom neoporezivom iznosu
- naknada za smrt članova uže obitelji u maksimalnom neoporezivom iznosu

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Elektrotehnika

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).