Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Sistemski / mrežni administrator (m/ž)

Velika Gorica

Rok prijave:

  • VIZURA trgovina i usluge d.o.o.

Vizura d.o.o. započela je sa poslovanjem u 2003 godini, firma se bavi informatikom i tehničkom zaštitom. Portfolio naših klijenata je raznolik, od mikro poduzetnika, srednjih do velikih firmi, a većinu čine tvrtke iz privatnog sektora.

Opis posla

- telefonska podrška korisnicima (HelpDesk)
- rješavanje incidenata spajanjem na računala/servere korisnika
- primjer incidenata: problem s mrežom na računalu, aplikativni problemi, OS problemi, podešavanja mrežnih servisa (DNS, DHCP itd.), problem u radu s mail sustavom (O365, hosting mailovi...)
- po potrebi odlazak na lokaciju klijenata radi rješavanja incidenata
- instalacije, reinstalacije računala, servera
- nadzor mrežne opreme i rješavanje incidenata

Uvjeti

- dobro poznavanje Windows operativnih sustava i administriranje istih (instalacija, reinstalacija, podešavanje postavki, rješavanje problema uz rad OS-a...)
- poznavanje servisa i produkata Active Directory/DNS/DHCP, Azure, Microsoft 365, VMware, Windows Server OS
- poznavanje tematike računalnih mreža (VLAN, DHCP, DNS, WiFi..)
- kritičko razmišljanje i predlaganje rješenja; optimiziranje procesa
- dobro upravljanje vremenom
- edukacijske i komunikacijske vještine
- timski rad

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Hyper-V, Microsoft Office 365, MS Azure, Veeam, VMware, Windows Server

Što nudimo

- redovita mjesečna primanja
- ugovor o radu na neodređeno vrijeme
- službeni mobitel, laptop
- mogućnost stalnog razvoja i usavršavanja putem internih i vanjskih edukacija

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).