Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Serviser autopraonica i punionica za električna vozila (m/ž)

Sveta Nedelja

Rok prijave:

  • ADRIATEH d.o.o.

ADRIATEH već 27 godina proizvodi sustave za pranje i čišćenje vozila. Nedavno smo zaokružili našu ponudu sa proizvodnjom automatskih autopraonica i punionica za električna vozila. Kreiramo trendove i uspješno plasiramo naše proizvode u više od 30 zemalja. Iskustvo stečeno na preko 2000 instalacija i montaža je preporuka i sigurnost za sve nove poslove. Ponosni smo na svih naših 130 djelatnika i naše Partnere čije povjerenje uspješno opravdavamo svih ovih godina.

Opis posla

U cilju jačanja servisnog tima, u potrazi smo za novim kolegama u odjelu Servisa. Traži se više izvršitelja na poziciji:

Serviser autopraonica i punionica za električna vozila (m/ž).

Opis posla:
- instalacija, montaža, popravak i održavanje autopraonica i punionica u Hrvatskoj i inozemstvu

Uvjeti

- poznavanje osnova vezano za instalacije struje i vode
- poželjno je radno iskustvo i poželjna su zanimanja: bravar, zavarivač, mehaničar, električar, elektroničar, mehatroničar
- sklonost timskom radu, dobro ophođenje s kupcima, komunikativnost
- osnovno poznavanje rada na računalu
- odgovorna, organizirana i komunikativna osoba
- spremnost na putovanja i terenski rad
- spremnost na učenje

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook

Što nudimo

- ugovor na neodređeno uz probni rad 6 mjeseci
- mogućnost osobnog razvoja kroz edukacije i usavršavanja
- rad u dinamičnom okruženju
- službeni mobitel
- nagrađivanje kroz sustav praćenja razvoja kompetencija i osobnog učinka

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).