Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Djelatnik za pružanje usluge potpore i podrške u svakodnevnom životu starijim osobama i osobama s invaliditetom kroz projekt "Dostojanstvo u mraku" (m/ž)

Orahovica

Rok prijave:

  • ORGANIZACIJA SLIJEPIH VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE

Opis posla

Oglas se odnosi za prijem u radni odnos na određeno vrijeme u sklopu projekta "Dostojanstvo u mraku", kodnog broja SF 3.4.11.01.0457, a opis poslova je:
- organiziranje prehrane (pomoć u pripremi obroka, nabavi hrane i dr.) i/ili
- obavljanje kućanskih poslova (pranje posuđa, pospremanje stambenog prostora, donošenje vode, ogrjeva i slično, organiziranje pranja i glačanja rublja, nabava lijekova i drugih potrepština i dr.) i/ili
- održavanje osobne higijene (pomoć u oblačenju i svlačenju, u kupanju i obavljanju drugih higijenskih potreba i dr.) i/ili
- zadovoljavanje drugih svakodnevnih potreba

Uvjeti

Kandidati za oglas dužni su priložiti:
- zamolbu za posao (vlastoručno potpisanu uz obaveznu naznaku adrese, kontakt broja ili mobitela)
- životopis vlastoručno potpisan
- presliku osobne iskaznice
- presliku dokaza o završenoj stručnoj spremi
- Potvrda Hrvatskog zavoda za zapošljavanje kojom osoba dokazuje da je prijavljena u evidenciju nezaposlenih osoba (datum izdavanja potvrde ne smije biti prije datuma objave oglasa)
- uvjerenje da se ne vodi kazneni postupak
- potvrda o radnom stažu (e-radna knjižica)

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skrb (o djeci, starijima...) iznosi 711,65 EUR (5.361,90 kuna).