Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Električar / Elektroinstalater (m/ž)

Split

Rok prijave:

  • KLJUČ U RUKE društvo s ograničenom odgovornošću, za građenje i usluge

Naša tvrtka nudi visokokvalitetne usluge kompletne adaptacije objekata po sistemu ključ u ruke. Naš tim će se pobrinuti za sve faze projekta, od rušenja do instalaterskih i završnih radova.

Opis posla

- elektroinstalacijski radovi (kućna instalacija)
- polaganje kablova
- montaža rasvjete i utičnica
- montaža elektro polica
- montiranje razvodnih ormara te spajanje istih
- drugi elektromontažni radovi

Uvjeti

Stručna sprema:

Polukvalificirani, Kvalificirani, Visokokvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Hrvatski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- puno radno vrijeme (od Ponedjeljka do Petka)
- smjena prijepodne
- poslodavac snosi troškove prijevoza i smještaja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1500 do 2500 eur

Ostale informacije

Kategorije:

Elektrotehnika

Županija rada:

Splitsko-dalmatinska

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).