Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Specijalist tehničke podrške (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

  • E-GLAS d.o.o.

E-Glas je visokotehnološka tvrtka koja razvija naprednu tehnologiju za pomaganje osobama s invaliditetom. Naše poslovanje se sve više širi globalno, a naš tim čine mlade i jako motivirane osobe. Jako pazimo na kvalitetne međuljudske odnose i stalo nam je do naših suradnika.

Opis posla

Jeste li spretni s računalima? Dobro vam ide servisiranje računala, instalacija softvera, otkrivanje bugova, popravljanje stvari, ali i rad s ljudima?

Mi razvijamo proizvode koji pomažu djeci s teškoćama u razvoju. U E-Glasu vam možemo pružiti posao sa smislom te kreativno radno okruženje.

Sudjelovat ćete u izradi novog proizvoda SENcastle koji se koristi za terapijski rad s djecom s teškoćama u razvoju. Pored toga, bit ćete zaduženi za tehničku podršku našim korisnicima (hardver i softver).

Uvjeti

Od potencijalih kandidata očekujemo sljedeće karakteristike:
- iskustvo servisiranja računala (hardver i softver)
- tehnička svestranost
- smisao za popravljanje stvari
- dobro organizirani
- srdačni i ugodni u komunikaciji, dobro se izražavaju, imaju smisla za objašnjavanje stvari
- pouzdanost i odgovornost - na sebe preuzimaju odgovornost da se neki posao odradi i da se problem riješi
- vole pomagati i suosjećaju s ljudima, pokušavaju shvatiti klijente i kolege
- znaju pohvaliti druge i podijeliti zasluge za uspjeh s drugima
- brinu se za opće dobro cijelog tima, stalo im je do članova tima, stalo im je do dobre atmosfere u timu.

Ako se pronalazite u gore navedenim karakteristikama onda bi ovo mogao biti vaš posao snova.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- dodatni bonusi za radne rezultate
- fleksibilno radno vrijeme
- mogućnost povremenog rada od kuće
- mogućnost profesionalnog usavršavanja
- plaćeno dodatno zdravstveno osiguranje (plaćeni sistematski i specijalistički pregledi, laboratorijska dijagnostika...)
- naknada za prijevoz na posao
- jako kvalitetni međuljudski odnosi
- pozitivna radna atmosfera

U E-Glasu vam možemo pružiti posao sa smislom te kreativno radno okruženje.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Rad od kuće:

Povremeno

Plaća:

Od 1330 eur

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).