Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Radnik na čišćenju (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Adria grupa d.o.o.

ADRIA GRUPA je jedno od vodećih Facility management poduzeća u Republici Hrvatskoj. Zapošljavamo oko 1400 radnika različitih profila. Misija grupe je mi postojimo kako bi se naši klijenti posvetili svojem poslovanju.

Opis posla

Tražimo više radnika na čišćenju i to:
- radnik/ca na u Specijalnoj ekipi za čišćenje- više izvršitelja- početna plaća - 1000€ + bonusi
- radnik/ca na čišćenju na više lokacija (zamjene za godišnje odmore i bolovanja) - više izvršitelja - početna plaća - 900€
- radnik/ca na čišćenju / umirovljenik

Opis posla:
- čišćenje, pranje i održavanje

Uvjeti

- NKV/NSS/SSS
- sposobnost samostalnog i timskog rada

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 900 do 1000 eur

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje umirovljenika

Ostale informacije

Kategorije:

Ostalo

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ostalo iznosi 698,46 EUR (5.262,53 kuna).