Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Vozač viličara (m/ž)

Zagreb, Split, Zadar, Rijeka, Osijek, Varaždin

Rok prijave:

  • AWT INTERNATIONAL Trgovina i usluge, d.o.o.

Opis posla

AWT International d.o.o., jedan od vodećih distributera robe široke potrošnje raspisuje natječaj za radno mjesto:

Vozač viličara (m/ž) - više izvršitelja.

Opis posla:
- obavljanje poslova manipulacije robe motornim ili regalnim viličarom unutar i izvan skladišta
- priprema robe za siguran transport
- odlaganje robe po pravcima dostave
- odgovornost za sredstva rada i osobnu zaštitnu opremu

Uvjeti

- KV/SSS
- radno iskustvo
- osposobljenost za upravljanje motornim viličarom

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- osigurana je radna odjeća i obuća
- plaćeni troškova specijalističkog pregleda prilikom zapošljavanja
- stimulativni dodaci na plaću
- Ugovor o radu na neodređeno vrijeme s probnim rokom
- naknada troškova prijevoza na posao
- naknada za prehranu
- prigodna nagrada u naravi
- dar za djecu
- božićnica

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).