Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj skladišta (m/ž)

Sesvete (Jelkovec)

Rok prijave:

  • Textile House Trgovine društvo s ograničenom odgovornošću za usluge i trgovinu

Textile House Trgovine d.o.o. osnovano je 2010 godine sa ciljem otvaranja lanca maloprodajnih dućana rabljenom odjećom, obućom i kućnim tekstilom. Tvrtka u Hrvatskoj dio je korporacije Textile House for Euro Trade s.r.o. sa sjedištem u Bratislavi, koja posluje kroz lanac second hand trgovina (više od 170 poslovnica) u 10 država: Slovačka, Češka, Austrija, Poljska, Rumunjska, Slovenija, Srbija, Bosna i Hercegovina, Hrvatska i Makedonija.

Naš cilj je kupcima olakšati put do cjenovno dostupne odjeće za različite životne stilove te iz toga razloga organiziramo happy hour akcije i rasprodaje gotovo svaki tjedan.

Tvrtka Textile House trgovine d.o.o. slovi kao pouzdan partner što dokazuje naš konstantni napredak i tržišna ekspanzija.

U našem cilju je povećati tržišni udio, povećati ugled među kupcima i zaposlenicima, te povećati prepoznatljivost Textile House branda.

Opis posla

Želite li biti dio našeg tima i doprinijeti uspješnom razvoju tvrtke svojim radom, znanjem i iskustvom? U Textile House-u voditelj centralnog skladišta (m/ž) je bitna karika u lancu.

Opis poslova:
- organizira rad u centralnom skladištu, Jelkovec - Sesvete
- upravlja istovarom i utovarom robe
- radi na utovaru i istovaru robe uz pomoć viličara, radi u skladištu , priprema robu za isporuku
- odgovora za točnost dokumentacije i robe
- odgovora za stanje robe i inventure centralnog skladišta
- organizira isporuke i dostave prema Textile House trgovinama

Uvjeti

- poznavanje skladišne dokumentacije
- informatička pismenost (Excel, Outlook)
- organizacijske vještine
- položen ispit za rad na viličaru

Prijavom na natječaj kandidati pristaju na obradu svojih osobnih podataka u svrhe provođenja selekcijskog postupka. Poziv u selekcijski postupak uputiti ćemo samo kandidatima za koje ocijenimo da odgovaraju traženim uvjetima. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom interesu i pozivamo da i dalje prate naše natječaje.

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Excel, Outlook

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).