Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Stručni suradnik u nabavi (m/ž)

Split

Rok prijave:

  • MAX & MORIS d.o.o. za proizvodnju i trgovinu

Max&Moris je kolektiv koji inspirira. Više od 30 godina stvaramo okruženje koje nadahnjuje i u kojem svatko može doseći svoj puni potencijal. Vjerujemo u ljude, jer oni su naša najveća vrijednost. Upravo oni čine čvrsti korpus, kvalitetan okov, stabilne vodilice, kao i fini dekor naše tvrtke. Postani dio Max&Moris tima i iskusi drugačiji pristup poslovanju.

Opis posla

Tražimo stručnog suradnika za nabavu koji bi se pridružio našem timu! Ako si osoba koja voli raditi s brojkama, organizirati prijevoz, istraživati tržište i loviti najbolje ponude, ovo je baš prilika za tebe. U našem timu uvijek je dinamično i zabavno, a tvoje ideje su više nego dobrodošle. Stoga, nemoj oklijevati - prijavi se i pokaži nam svoje supermoći!

Što ćeš raditi:
- stručne poslove izrade narudžbi i nabave artikala
- kalkulacije i primke
- organizirati prijevoz robe
- rješavati reklamacije
- pratiti tržište, dobavu i analizu ponuda i dobavljača
- pratiti i analizirati cijene
- sudjelovati u uvođenju ERP sustava

Uvjeti

Od tebe očekujemo:
- srednju, višu ili visoku stručnu spremu ekonomskog smjera
- poželjno 2 godine radnog iskustva u nabavi
- poželjno iskustvo rada u programu Pantheon
- poznavanje odgovarajućeg programa na računalu (MS Office)
- aktivno poznavanje engleskog jezika, razina B2
- pedantnost i samostalnost u radu
- analitički pristup rješavanju problema
- upravljanje nizom različitih aktivnosti istovremeno ili u kratkim rokovima
- taktičnost i umijeće pregovaranja
- sklonost suradnji i timskom radu

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- stalno zaposlenje, za početak ugovor na određeno vrijeme
- redovita i stimulativna primanja
- naknadu za topli obrok i prijevoz
- novčane nagrade za radne rezultate
- božićnicu, uskrsnicu i regres za godišnji odmor
- nagrade za vjernost
- ugodno radno okruženje
- dodatne dane godišnjeg odmora
- slobodne vikende
- interne i eksterne edukacije

Ako ti se sviđa što vidiš i ispunjavaš tražene uvjete, prijavi se i pošalji svoj životopis (CV) putem linka za prijavu.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).