Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Savjetnik u prodaji (m/ž)

Split

Rok prijave:

  • SF1 Clips d.o.o.

SF1 Clips d.o.o. je ekskluzivni distributer i uvoznik renomiranog danskog branda nakita Pandora.

Opis posla

- održavanje visokog nivoa usluga prema standardima brenda
- postizanje utvrđenog prodajnog cilja
- podrška menadžeru u dnevno operativnim poslovima
- usklađivanje aktivnosti prodavaonice sa standardima tvrtke
- izrada analiza i izvještaja u skladu sa zahtjevima tvrtke
- izlaganje i prezentacija robe sukladno standardima brenda

Uvjeti

- izražene komunikacijske vještine u ophođenju s kupcima

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- rad u motivirajućem radnom okruženju
- slobodan dan za rođendan
- redovita fiksna primanja i bonuse kod ostvarenja ciljeva prodaje
- edukaciju i usavršavanje
- mogućnost napredovanja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).