Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Dentalni asistent (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Poliklinika Regenius d.o.o.

Poliklinika REGENIUS je moderna poliklinika sa sjedištem u Zagrebu koja nudi usluge iz područja dentalne medicine i estetske kirurgije. Okupljeni kadar čine vrhunski, renomirani stručnjaci s bogatim radnim iskustvom kako u Hrvatskoj tako i u inozemstvu.

Primarna djelatnost poliklinike Regenius je svakako dentalna medicina koja se od strane vlasnika počela razvijati još prije 30 godina; od juga Hrvatske do Istre. Zagreb je uslijedio kao prirodni razvojni tijek poslovanja i s ponosom možemo reći da smo od kraja 2017. godine do danas prepoznati na domaćem tržištu kao centar izvrsnosti usluga koje nudimo.

Opis posla

Postanite dio vrhunskog tima dentalne poliklinike Regenius i prijavite se na natječaj za posao dentalnog asistenta.

Opis posla:
- asistiranje doktoru dentalne medicine prilikom izvođenja svih vrsta stomatoloških zahvata
- održavanje stomatoloških instrumenata i ordinacije
- sterilizaciju i dezinfekciju instrumenata
- naručivanje potrošnog materijala

Uvjeti

Od kandidata očekujemo:
- radno iskustvo - poželjno barem 6 mjeseci, ali nije preduvjet
- SSS medicinska sestra / tehničar ili dentalni asistent
- pedantnost i organizacijske vještine
- sklonost timskom radu

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Što nudimo

Zauzvrat nudimo stimulativna primanja, dobru radnu atmosferu, poticajnu radnu okolinu u smislu stjecanja novih vještina i znanja, mogućnost dodatnog usavršavanja, kolegijalnost i spremnost na pomoć od svih članova tima.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).