Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Djelatnik za pakiranje paketa (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • BAZZAR.HR

Bazzar.hr je najveći lifestyle marketplace u Hrvatskoj, na kojem prodaje više od 500 različitih prodavača-partnera iz Hrvatske i EU.
Surađujemo s najvećim svjetskim brendovima i principalima iz kategorija ljepote, njege, mode, uređenja doma, dječjeg i baby asortimana...
Smatramo kako željeni uspjeh možemo postići isključivo zajedničkim trudom, međusobnim povjerenjem te odgovornim pristupom poslu.

Opis posla

- slaganje robe u skladištu
- pakiranje proizvoda u pakete
- pravilno označavanje paketa
- priprema paketa za rukovanje i manipulaciju u transportu
- održavanje standarda higijene i čistoće skladišta, manipulativnog prostora i ostalih radnih prostorija

Uvjeti

- motiviranost i pozitivan pristup radnim zadacima
- strpljenje, temeljitost i brzina
- sposobnost brzog učenja i rada s novim alatima
- rad u smjenama (dnevnim) ovisno o potrebama posla

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

0-1

Što nudimo

- rad u motiviranom i otvorenom timu koji njeguje i nagrađuje nove ideje i inicijative
- najbolje popuste za proizvode iz Bazzar ponude za zaposlenike i njihove obitelji
- stimulativna primanja sukladno ostvarenim rezultatima

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Ostalo

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ostalo iznosi 698,46 EUR (5.262,53 kuna).