Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Ravnatelj ustanove socijalne skrbi (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zabok

Rok prijave:

  • Dom za starije i nemoćne osobe Leonardo

Opis posla

Sukladno odredbama čl.38.st.1,čl.39.,čl.40. i čl.41.st.1. i st.2. Zakona o ustanovama, odredbama čl.153.st.1. i 4., čl.154.st1. i 2. i čl.155.st.1. Zakona o socijalnoj skrbi i čl.40. st.2. Statuta doma upravno vijeće doma objavljuje javni natječaj za izbor ravnateljice/ravnatelja ustanove Dom za starije i nemoćne osobe Leonardo, Gajeva 13, Zabok.

Prema zakonskim odredbama osoba mora imati najmanje završen preddiplomski ili diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski ili diplomski sveučilišni studij socijalnog rada i najmanje pet godina radnog staža u propisanom akademskom zvanju i akademskom stupnju, od toga najmanje tri godine u djelatnosti socijalne skrbi.

Ugovor o radu na puno radno vrijeme se po izboru sa upravnim vijećem sklapa na vrijeme od četiri godine.

Prijave koje ne zadovoljavaju navedene uvjete se neće uzimati u obzir i na iste se nećemo referirati.

Razina obrazovanja: fakultet, akademija, magisterij, doktorat

Strani jezici:
- engleski jezik
- njemački jezik
- slovenski jezik

Stručni ispiti: potreban položen stručni ispit; stručni ispit iz područja socijalne skrbi.

Vozački ispit: kategorija B.

Radno iskustvo: 5 godina.

Broj traženih radnika: 1.

Vrsta zaposlenja: na određeno; reizbor.

Radno vrijeme: puno radno vrijeme.

Način rada: smjena - prijepodne.

Smještaj: nema smještaja.

Naknada za prijevoz: bez naknade.

Uvjeti na radnom mjestu: rad na jednom mjestu.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Management iznosi 1.271,06 EUR (9.576,77 kuna).