Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Autoelektričar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • Bonus elektronika

Opis posla

Zbog povećanog obujma posla tražimo kvalificiranog i samostalnog majstora autoelektrike.

Opis posla :
- servisiranje i popravak osobnih vozila
- dijagnostika i održavanje
- poravak električnih instalacija
- popravak električnih komponenti

Uvjeti:
- samostalnost u dijagnosticiranju i otklanjanju kvara
- poznavanje rada na računalu
- poznavanje dijagnostičke opreme
- ozbiljnost i odgovornost prema posu

Što nudimo:
- radno vrijeme od 08:00 do 17:00 sati
- ugodno i dinamično radno okruženje
- uredna i stimulativna primanja
- mogućnost i usavšavanja i napredka
- neradni vikendi

Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; novootvoreni poslovi

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).