Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Prodavač / Administrator (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Varaždin

Rok prijave:

  • ELUSS društvo s ograničenom odgovornošću za elektro-usluge, servisiranje i prodaju

Opis posla

Prodaja ugostiteljske opreme i sitnog inventara u salonu u Varaždinu, vođenje popratne dokumentacije prodaje i nabave robe, narudžbe robe, komunikacija sa kupcima i dobavljačima.

Uvjeti:
- završeni smjer obrazovanja nije važan
- potrebno je iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- znanje engleskog jezika na razini B1.

Mogućnost stalnog zaposlenja.

Broj traženih radnika: 1.

Vrsta zaposlenja: na određeno; zamjena.

Radno vrijeme: puno radno vrijeme.

Smještaj: nema smještaja.

Naknada za prijevoz: u cijelosti.

Osobni dolazak: Trg Ivana Perkovca 39, Varaždin.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).