Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Industrijski mehaničar / Bravar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Njemačka

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • SCHANZER POSAO d.o.o. za posredovanje u zapošljavanju

Opis posla

Za našeg klijenta u 92331 Parsbergu tražimo jednog industrijskog mehaničara / bravara (m/ž):
- održavanje pogona sukladno planu održavanja
- popravci, optimiranje mašina i postrojenja
- rad na poboljšanju i optimizaciji postrojenja
- analiza, praćenje i otklanjanje grešaka i kvarova u proizvodnom procesu
- preuređivanje, modernizacija i proširivanje pogona/strojeva

Uvjeti:
- vozačka dozvola: B kategorija
- poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom
- poznavanje njemačkog i/ili engleskog jezika za sporazumijevanje
- KV/SSS bravar / industrijski mehaničar / strojobravar / strojarski tehničar ili srodno zanimanje
- poželjno radno iskustvo u istom ili sličnom poslu
- poznavanje hidraulike i pneumatike
- komunikativnost i spremnost na rješavanje problema
- samostalni i sistematski rad
- tehničko razumijevanje i kvalitetno obavljanje radnih zadataka
- spremnost na rad u timu

Što nudimo:
- rad na puno radno vrijeme
- sigurno radno mjesto s dugoročnom perspektivom i odličnim uvjetima rada
- ugovor o radu s njemačkim poslodavcem na neodređeno vrijeme
- osiguran smještaj u okolici uz prijavu na adresu (cijena od 395 € se obračunava na plaći)
- smještaj je u dvokrevetnoj sobi sa zajedničkim korištenjem kuhinje i kupaonice
- pomoć pri ishođenju sve potrebne dokumentacije za život u Njemačkoj
- mogućnost odlaska na posao organiziranim prijevozom - cijena 7,00 EUR / radni dan (odbija se od plaće)

Plaća:
- od 15,00 EUR bruto / sat plus 20,00 EUR neoporezivi dodatak po odrađenom radnom danu = od 2.000,00 EUR neto mjesečno (porezna klasa 1 – za samce)
- mogućnost pregovora o plaći sukladno kvalifikacijama i radnom iskustvu
- noćni rad = +25%, prekovremeni 25%, nedjelje 50%, blagdani 100%

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).