Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Njegovatelj (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Italija

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • My Fides j.d.o.o

Opis posla

Trgovačko društvo My Fides j.d.o.o. je Agencija za zapošljavanje koja radi na temelju dozvole za rad dobivenog od Ministarstva rada i mirovinskog sustava Republike Hrvatske za obavljanje djelatnosti:
- u svezi sa zapošljavanjem koju je izdalo Ministarstvo rada i mirovinskog sustava Republike Hrvatske, izdane 3. kolovoza 2015. godine, KLASA: UP/I-102-02/15-03/15, URBROJ: 524-04-02-01/3-15-6.
- i dozvole za privremeno zapošljavanje koja se vodi u Ministarstvu rada i mirovinskog sustava, pod brojem 177/17 izdane 18. prosinca 2017. godine, KLASA:102-02/17-04/38, URBROJ: 524-04-03.01/3-17-2.

Tražimo visoko profesionalne i motivirane njegovatelje/ice koji će pomagati kvalificiranim medicinskim sestrama u pružanju kvalitetne zdravstvene njege u domovima za starije i nemoćne u Italiji.

U pitanju je stalni radni odnos, a prijaviti se mogu isključivo kandidati sa EU državljanstvom.

Poznavanje talijanskog ili engleskog nije uvjet.

Opis posla:
- stalno praćenje stanja korisnika i pružanje adekvatne njege prema individualnim potrebama korisnika
- hranjenje, kupanje i presvlačenje korisnika te pomoć u održavanju cjelokupne higijene i dnevnih aktivnosti
- praćenje kognitivnog, socijalnog, emocionalnog, fizičkog i funkcionalnog blagostanja korisnika
- pomoć ostatku tima u provedbi terapijskih postupaka
- održavanje higijene u bolesničkim sobama i redovita promjena posteljine
- komunikacija s članovima obitelji i zdravstvenim timom

Mjesto: Italija

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Zapošljavamo više od 10 izvršitelja.

Potrebna stručna sprema: SSS - srednja stručna sprema

Uvjeti:
- poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom
- posjedovanje diplome za njegovatelja
- minimalno 2 godine radnog iskustva
- poznavanje talijanskog ili engleskog je poželjno, ali nije uvjet
- komunikativnost i odgovornost u svrhu izgradnje dugoročnih odnosa povjerenja s pacijentima
- posvećenost i pozitivna energija

Nudi se:
- mjesečna plaća 1300 eura netto + dodaci za prekovremeni rad, noćne smjene i blagdane 13. plaća
- pokriveno zdravstveno, socijalno i mirovinsko osiguranje
- osiguran smještaj
- organizirani tečaj talijanskog jezika
- 26 dana godišnjeg odmora

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skrb (o djeci, starijima...) iznosi 711,65 EUR (5.361,90 kuna).