Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Prodavač u pekari (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Njemačka

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • My Fides j.d.o.o

Opis posla

Trgovačko društvo My Fides j.d.o.o. je Agencija za zapošljavanje koja radi na temelju dozvole za rad dobivenog od Ministarstva rada i mirovinskog sustava Republike Hrvatske za obavljanje djelatnosti: u svezi sa zapošljavanjem koju je izdalo Ministarstvo rada i mirovinskog sustava Republike Hrvatske, izdane 3. kolovoza 2015. godine, KLASA: UP/I-102-02/15-03/15, URBROJ: 524-04-02-01/3-15-6 i dozvole za privremeno zapošljavanje koja se vodi u Ministarstvu rada i mirovinskog sustava, pod brojem 177/17 izdane 18. prosinca 2017. godine, KLASA:102-02/17-04/38, URBROJ: 524-04-03.01/3-17-2.

Tražimo dinamičnu i motiviranu osobu za poziciju prodavača/ice u pekari u Ingolstadtu u Njemačkoj:
- prezentacija pekarskih proizvoda za pultom
- prodaja pekarskih proizvoda
- pečenje unaprijed pripremljenih proizvoda
- priprema kave i toplih napitaka
- rad na kasi

Broj izvršitelja: 5.

Kao član tima, bit ćete ključni dio uspješne trgovine, pružajući vrhunsku uslugu kupcima i doprinoseći pozitivnoj atmosferi u prostoru.

Posao se nudi na dugoročno kandidatima s dobrim poznavanjem njemačkog jezika.

Uvjeti:
- potrebna stručna sprema: SSS
- potrebno iskustvo: 1 godina
- poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom
- poželjno iskustvo na traženoj ili sličnoj poziciji
- obavezno dobro poznavanje njemačkog jezika (razina B1)
- komunikativnost i ljubaznost

Što nudimo:
- vrsta zaposlenja: rad na određeno vrijeme
- radno vrijeme: puno radno vrijeme
- sigurno radno mjesto s dugoročnom perspektivom
- ugovor o radu s njemačkim poslodavcem na neodređeno vrijeme
- organiziran smještaj u dvokrevetnoj sobi 5 - 10 km od radnog mjesta (cijena od 395 € se obračunava na plaći)
- pomoć pri ishođenju sve potrebne dokumentacije za život u Njemačkoj
- mogućnost odlaska na posao organiziranim prijevozom - cijena 7,00 EUR / radni dan (odbija se od plaće)
- početna satnica 13,80 eura bruto + 12 eura neto dodatak po odrađenom radnom danu

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).