Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Agent u korisničkoj podršci na talijanskom jeziku (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

rad od kuće

800 HRK - 850 HRK

Rok prijave:

  • My Fides j.d.o.o

Opis posla

Trgovačko društvo My Fides j.d.o.o. je Agencija za zapošljavanje koja radi na temelju dozvole za rad dobivenog od Ministarstva rada i mirovinskog sustava Republike Hrvatske za obavljanje djelatnosti: u svezi sa zapošljavanjem koju je izdalo Ministarstvo rada i mirovinskog sustava Republike Hrvatske, izdane 3. kolovoza 2015. godine, KLASA: UP/I-102-02/15-03/15, URBROJ: 524-04-02-01/3-15-6 i dozvole za privremeno zapošljavanje koja se vodi u Ministarstvu rada i mirovinskog sustava, pod brojem 177/17 izdane 18. prosinca 2017. godine, KLASA:102-02/17-04/38, URBROJ: 524-04-03.01/3-17-2.

U potrazi smo za komunikativnim i vedrim kandidatima (m/ž) koji žele raditi u uspješnoj kompaniji u odjelu korisničke podrške u Puli:
- komunikacija s govornicima talijanskog govornog područja putem telefona, maila i chata
- pružanje korisničke podrške u sektoru telekomunikacija

Posao se nudi kandidatima koji aktivno pričaju talijanski jezik te traže dugoročan posao.

S obzirom da je posao moguće raditi od kuće, dobrodošli su kandidati iz cijele Hrvatske.

Broj izvršitelja: 5.

Uvjeti:
- potrebna stručna sprema: SSS
- dobro poznavanje talijanskog jezika u govoru i pismu (razina B2/C1)
- poznavanje rada na računalu
- multitasking
- odlične komunikacijske vještine

Što nudimo:
- vrsta zaposlenja: rad na određeno vrijeme
- radno vrijeme: puno radno vrijeme
- stabilan i dugoročan posao
- mogućnost rada od kuće
- mogućnost rada na puno ili nepuno radno vrijeme
- rad u smjenama
- plaćena edukacija (u uredu ili online)
- plaća od 800 eura do 850 eura neto
- omogućena oprema za rad ukoliko se radi od kuće
- mogućnost napredovanja

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).