Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj projekata (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Čakovec

Rok prijave:

  • Međimurske vode d.o.o. za javnu vodoopskrbu i javnu odvodnju

Opis posla

- vođenje projekata izgradnje vodovoda, kanalizacije, uređaja za pročišćavanje otpadnih voda od projektiranja do provedbe tj. izgradnje i predaje istih na upravljanje
- priprema projekte za financiranje u smislu pripreme troškovnika, plana i analiza troškova, dokumentacije za javnu nabavu i kontrolu kalkulacija i ponuda za potrebe provedbe postupaka nadmetanja za nabavu radova, roba i usluga, sudjeluje u ugovaranju s ciljem optimizacije troškova koji bi se mogli pojaviti u fazi provedbe projekta i proaktivno se zalaže za ugovaranje svih potrebnih radova za završetak projekta
- provodi projekt sukladno ugovoru o financiranju i ugovoru o izvođenju radova, vodi brigu o trošenju sredstava po namjeni, dinamici i visini i u ime investitora vrši kontrolu građevne knjige, situacija, proračuna razlika u cijeni, obračuna nepredviđenih i naknadnih radova, realizacije planirane dinamike financiranja
- priprema izvještaje o napretku projekta, kontrolira financijske izvještaje i povlačenje sredstava, sudjeluje u administrativnoj kontroli projekta nadležne institucije i provjere na terenu, dostavlja potrebna izvješća
- odgovorno vodi projekt s tehničkog, financijskog i pravnog aspekta i u tu svrhu uključuje i koordinira rad ostalih odjela

Uvjeti:
- VSS, VŠS - tehnički smjer (strojarstvo, elektrotehnika, građevina), uz prednost kandidata koji imaju položen stručni ispit
- radno iskustvo na poslovima vođenja investicijskih projekata, minimalno 3 godine radnog iskustva
- znanje stranog jezika: engleski jezik
- informatička znanja: poznavanje rada u AutoCAD i MS Office
- vozačka dozvola: B kategorija

Mogućnost provođenja testiranja kandidata koji zadovoljavaju uvjete o čemu će kandidati biti pravodobno obaviješteni.

Radni odnos se zasniva na neodređeno uz probni rad 6 mjeseci.

Prijave putem aplikacije ili pisanom zamolbom na adresu: Međimurske vode, Matice hrvatske 10, 40000 Čakovec.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).