Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Vozač autobusa (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Inozemstvo

Rok prijave:

  • EDUWORLD POSAO jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge

Opis posla

Vožnja gradske linije.

Broj izvršitelja: više od 10.

Uvjeti:
- vozačka dozvola D kategorije + CODE 95 + digitalna kartica vozača
- minimalno znanje njemačkog jezika na A1/A2 razini (osnovno sporazumijevanje)
- radno iskustvo od minimalno 6 mjeseci
- potrebna stručna sprema: NKV
- znanje jezika: njemački - osnovno

Poslodavac nudi:
- vrsta zaposlenja: stalni radni odnos
- radno vrijeme: puno radno vrijeme
- planirani početak rada: po dogovoru
- plaća: min. 40 000 € bruto/godišnje
- božićnica 1600€ + 650€ dodatak na plaću za godišnji
- dva tjedna slobodno svaka dva mjeseca
- organiziran smještaj koji se plaća 100€ mjesečno

Radujemo se vašim prijavama i mogućnosti uspješne suradnje!

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).