Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Brodoskelar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Rijeka

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • RIJEČKI USLUŽNI SERVIS društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge

Opis posla

- temeljem tipskih nacrta i uputstva u skladištu skele podiže potrebnu vrstu i količinu konstruktivnih elemenata skele (cijevi, spojnice i podnice)
- elemente skele doprema do mjesta izgradnje skele
- cijevne elemente spaja pomoću spojnica, a na cijevnu konstrukciju postavlja drvene ili ALU podnice
- skelu izrađuje i montira na svim pozicijama radilišta i plovnih objekata
- obavlja i zaštitu - ograđivanje otvora i prilaza na palubama, platformama, rukohvatima i dr.
- poslove demontaže skele obavlja obrnutim postupkom i to na način da elemente skele vezuje i spušta prikladnim zračnim dizalicama

Broj izvršitelja: 20.

Uvjeti:
- razina obrazovanja: NKV

Što nudimo:
- ugovor na određeno
- rad na puno radno vrijeme
- smjena - prijepodne
- zajednički smještaj
- naknada za prijevoz: u cijelosti
- bruto plaća: 840 €

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).